Pulsewave® High tech (nology)®

Devrim

Pulsewave®, Stendo Laboratoire’e özgü bir teknolojidir. Tamamen yeni bir yaklaşım kullanılarak Nitrik Oksidin doğal üretimini arttırabilen dünyadaki tek cihazdır. Kalbi, kasları ve akciğerleri hiç kasmaz; vücut oldukça rahattır.

Stendo Laboratoire; vücudumuzdaki sağlık moleküllerinin biyoyararlılığını % 100 doğal olarak zarar vermeden uyarabilen, ezber bozan bir aleti, kanın dinamik akışını arttırmak ve vücudumuzdaki Nitrik Oksidin üretimini sağlayan mekanik güçleri güçlendirmek için üretmiştir.

Patenti alınmış
olan Pulsewave®’in
vücudun şeklini
alarak mekanik
uyarıları etkili
bir şekilde
yayan eşsiz,
iki katlı
jel-hava
tabakası vardır.

Technologie Stendo®, Dispositif Pulsewave

Kontrol arayüzü, dokunmatik bir ekran
kullanır ve bu basit, sezgiseldir ve
tedavi parametrelerinin iki farklı şekilde
tanımlanması imkanını verir.
1. Bakım Menüsü: Kullanımı basit ve sezgiseldir.
2. Medikal Menü: Kesin
ve titiz tedaviler içindir ve
uzmanlara bütün tedavi
parametreleri kişiselleştirme
imkanı verir.

Mechanobiyoloji

mecanobiologie-1mecanobiologie-2mecanobiologie-3mecanobiologie-4

kalp ritmine
göre ayarlanır

Tension control
with brassard Nibp

Pulsewave® aletinden gelen uyarılar, kalp ritmine göre ayarlanır ve bu mechanobiology yeni bilim temeline oturtulmuştur. Bu, derinin yüzeyinde basınç azaltan ve arttıran güç oluşturur ve bu da vücutta yararlı, pozitif fiziksel etkileri ve biyolojik uyumu tetikler.

Kalp hareketlerine gelince; bu kıyafet (Pulsewave®) ve kontrol algoritması, benzeri görülmemiş bu uyarı nabızlarını vücuda gönderir. Yüksek Frekans (800 bpm), düşük yoğunluk (30-80mmHg), santripetal (ayak bileğinden karın bölgesine kadar aktif olan 12 bölge) ve oldukça kesin sonuçlar. Bu dış uyarıcıyı, vücut dinlenirken doğal nabıza eklemek, doğal sağlık moleküllerinin üretilmesini etkileyecektir ve bunun sonucunda bütün vücut bu etkilerden faydalanacaktır.